Vi finns här för dig!

null

Robert Majanen
Direktör, Verksamhet i Sverige
+46 70 641 26 99
robert.majanen@roimaint.com

Ulf Johansson

Ulf Johansson
Försäljningschef
+46 70 495 40 12
ulf.johansson@roimaint.com

ROIMA SVERIGE AB 

021 12 22 50

ROIMA INTELLIGENCE KUNDSERVICE

+358 20 525 3000
info@roimaint.com

PRODUKTSTYRNING KUNDSERVICE

+358 201 610 234
plmsupport@roimaint.com

Försäljning

Tero Huuskola

Tero Huuskola
Försäljningschef
+358 50 5055943
tero.huuskola@roimaint.com

Vesa Ohlsson

Vesa Ohlsson
 
+358 40 518 1718
vesa.ohlsson@roimaint.com

Kari Järviö

Kari Järviö
Wonderware, OSIsoft
+358 040 820 6244
kari.jarvio@roimaint.com

Petri Alestalo

Petri Alestalo
Quintiq
+358 50 439 0596
petri.alestalo@roimaint.com

Arto Pellonpää

Arto Pellonpää
+358 50 314 1981
arto.pellonpaa@roimaint.com

null

Kristo Turunen
+358 40 536 7637
kristo.turunen@roimaint.com

Ismo Kuuri

Ismo Kuuri
+358 50 502 4044
ismo.kuuri@roimaint.com

Hannu Ojasalo

Hannu Ojasalo
+358 46 600 7815
hannu.ojasalo@roimaint.com

Roima Intelligence Inc, Nederländerna

Markus Jaatinen

Markus Jaatinen
+358 50 5988470
markus.jaatinen@roimaint.com

Barber Maathuis

Barber Maathuis
+31 62 867 6446
barber.maathuis@roimaint.com

Rekrytering

null

Ilse Manner
Personalchef

+358 50 517 1013
ilse.manner@roimaint.com

Affärsenheter

Tommi Nylander

Tommi Nylander
Logistik
+358 40 508 7782
tommi.nylander@roimaint.com

Antti Varis

Antti Varis
Produktionsstyrning
+358 41 435 1730
antti.varis@roimaint.com

Antti Wallenius

Antti Wallenius
Industrilösningar
+358 50 351 6676
antti.wallenius@roimaint.com

Markus Jaatinen

Markus Jaatinen
Produktstyrning

+358 50 5988470
markus.jaatinen@roimaint.com

null

Lilli Lanki
Marknadsföring & kommunikation
+358 40 548 3446
lilli.lanki@roimaint.com

Faktureringsinformation

ROIMA INTELLIGENCE OY

FO-nummer: 0765368-8

E-FAKTURERINGSADRESS:

TE003707653688
Operatör: Tieto Oyj
Förmedlarens kod: 003701011385

Hur kan vi hjälpa er?

Låt oss veta vad ni behöver! Vi återkommer inom kort.

Prenumerera på Roimas nyhetsbrev